تشریفات عروسی

  ازدواج برای بسیاری تنها یک بار در عمر انجام می شود و ممکن است لذت و خاطره شب عروسی تنها یکبار در زندگی تجربه شود. بنابراین برای برگزاری یک عروسی شایسته و به یاد ماندنی و آبرومند، رعایت نکات زیر برای سپردن عروسی به تشریفات عروسی بسیار حايز اهمیت است:

                            

  سابقه کار تشریفات عروسی

  • باید درمورد تجربه فعالیت تشریفات عروسی دلخواه خود تحقیقات لازم را انجام دهید.
  • با دیدن اولین تشریفات عروسی، فورا قرارداد منعقد نکنید و از رضایت مشتریان پیشین و همچنین تعداد مراسم برگزار شده در آنجا مطلع شوید.

   

  داشتن خدمات جانبی در تشریفات عروسی

  موسسات تشریفات عروسی در ایران معمولا خدمات اجاره باغ ، سالن اجتماعات ، ویلا ،کرایه ظروف ، میز و صندلی، تزئینات مختلف ، پذیرایی ، غذا ، میوه ، شیرینی و کیک ، مهماندار ، گروه موسیقی و خواننده ، گل آرایی ، شمع آرایی را ارائه میدهند در کنار این خدمات اصلی برخی خدمات جانبی مانند تیم عکاسی و فیلم برداری ، سفره عقد ، کارت دعوت ، ماشین عروس ، لباس عروس را پیشنهاد می دهند.

  ممکن است این خدمات آن ها درجه 1 یا 2 باشد و یا تعداد این خدمات نسبت به انتظارات شما کم و ضعیف باشد و یا زیاد و هزینه بر باشد.

   

  در نظر داشتن بودجه و هزینه تشریفات عروسی

  بنا به بودجه و انتظارات عروس و داماد و خانواده آن ها و رسوم و جایگاه خانوادگی آن ها، تشریفات عروسی می‌تواند مجلل و با هزینه زیاد و یا ساده و با هزینه کمتر برگزار شود.

   

  رزرو تالار و سالن عروسی

  یکی از مهمترین فاکتورهای یک عروسی مناسب رزرو یک تالار پیش از هرکاری است. مشخصا برای اینکه تمامی عزیزان ما در جشن حاضر شوند لازم است که عروسی در روز تعطیل و نزدیک به محل زندگی آن ها برگزار شود.

   

  موارد دیگری که نیاز به توجه دارد و بسته به سخت گیر بودن هر شخص توسط تشریفات عروسی می تواند ساده یا مجلل برگزار شود عبارتند از شام و پذیرایی عروسی، مزون لباس عروس، گل مراسم عروسی و دسته گل عروس و داماد، فیلمبرداری، تزیین ماشین عروس و ...

   

  باید توجه داشت با توجه به استرس برگزاری یک عروسی مناسب ممکن است در برگزاری مراسم نکات مهمی را از قلم انداخت و بعدها حسرت این فراموشکاری را در دل داشت. نکاتی در برگزاری مراسم عروسی وجود دارد که ممکن است فراموش شود که با بهره گیری از مشاوره تشریفات عروسی این نگرانی ها برطرف شود و با خیالی آسوده عروسی برگزار شود.


  پذیرش آگهی

  09109908326

  سفارش طراحی سایت و سئو به صورت تخصصی 09109908326

  روز ها از ساعت
  08:00 - 18:00
  شبها از ساعت
  18:00 - 22:00
  هر گونه کپی برداری از محتوای سایت آزاد و هیچ محدویتی وجود ندارد.